Cityconcept

W Cityconcept cenimy nie tylko praktyczne zastosowanie produktu, ale także jego estetykę oraz jakość. Stawiamy na nowoczesne i kreatywne rozwiązania, które zaświadczane są międzynarodowymi certyfikatami. Żaden z naszych produktów nie znajduje się w ofercie Cityconcept przypadkiem – każdy artykuł jest częścią pewnej całości, która powstała w wyniku realizacji naszych wizji i pomocy współpracujących z Cityconcept architektów krajobrazu. Dlatego też, oprócz standardowej linii pojedynczych artykułów, oferujemy naszym Klientom całe, gotowe projekty, które przedstawiają możliwe zastosowanie naszych produktów. Cityconcept dąży do perfekcji, wychodząc na przeciw nie tylko obecnym oczekiwaniom naszych Klientów, ale i nieustannie pracując nad tym, aby przewidzieć ich przyszłe potrzeby.

Wierzymy, że dzięki zastosowaniu naszych produktów miasta polskie będą nie tylko nowoczesne i wysoko rozwinięte, ale przede wszystkim przyjazne ich mieszkańcom. Pragniemy ułatwić życie w mieście w każdych okolicznościach – zarówno podczas mroźnych zim, jak i w trakcie upalnych miesięcy letnich. Dodatkowo idea Cityconcept, zamierzając umożliwienie dalszego rozwoju i modernizacji obszarów miejskich, ma także na celu stworzenie mieszkańcom miast dobrych warunków do zdrowego i rodzinnego spędzania czasu wolnego. Dlatego pragniemy zaoferować naszym Klientom zarówno produkty, które doskonale wpasują się w kontekst ich życia zawodowego, jak i takie, które znajdą swoje zastosowanie z dala od świata korporacyjnego, bliżej zieleni, natury i rodziny.

Cityconcept jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem LAPPSET w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą placów zabaw.
Cityconcept jest także oficjalnym dystrybutorem produktów EUROFORM W w Polsce.

powstało w odpowiedzi na postępujące zwiększanie się powierzchni obszarów miejskich oraz związane z tym zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania urbanistyczne dla miast polskich. Obserwując rynek polski od lat oraz inspirując się innowacyjnymi konceptami miejskimi, wprowadzanymi w największych metropoliach świata, postanowiliśmy stworzyć Cityconcept. Projekt Cityconcept narodził się w dużej mierze również z chęci promowania w Polsce, na wzór zachodni, idei świadomości ekologicznej. Dlatego też, stawiając na nowoczesny rozwój miast, jednocześnie przywiązujemy ogromną wagę do ochrony środowiska.

Funkcjonalność, wizja i najwyższa jakość